Півзахисника Динамо відсторонили на чотири матчі

11 квітня 2019, 15:47

Півзахисник Динамо Денис Гармаш отримав дискваліфікацію на чотири поєдинки української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Офіційний сайт Федерації футболу України (ФФУ) зазначає, що таким було рішення Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) організації за агресивну поведінку гравця в чвертьфіналі кубка країни проти Шахтаря.

Як повідомляє Football Hub, ані Динамо, ані сам Гармаш не надали КДК ФФУ жодних пояснень, які могли б пом'якшити вирок. Гравець пропустить матчі проти Маріуполя, Шахтаря, Львова та Олександрії.

Нагадаємо, що в одному з епізодів гри півзахисник вдарив головою нападника Шахтаря Жуніора Мораеса після порушення правил, після чого був вилучений з поля.

У чвертьфіналі Кубка України донецька команда з рахунком 4:3 обіграла по пенальті на своєму полі Динамо після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 1:1.

Раніше президент київського клубу Ігор Суркіс повідомив, що має намір позбутися Гармаша, якщо той не перестане сперечатися з арбітрами в матчах.