Поразка і вирішальна перемога на останніх хвилинах. Результати матчів відбору молодіжних збірних України на чемпіонати Європи - відео

27 березня 2018, 22:58

Збірні України U-19 і U-21 провели поєдинки в рамках відбору на чемпіонат Європи в своїх вікових категоріях.

Збірна U-19 оформила потужний камбек проти Румунії і вийшла на Євро-2018. У матчі, в якому українцям необхідно було вигравати, на 77-й хвилині рахунок став 0:1 на користь суперників. Моруцан, який став автором забитого голу, так радів, що отримав жовту за святкування гола, яка стала для нього другою.

Через сім хвилин Сафронов відіграв один гол, а на 92-й хвилині перемогу збірної України приніс капітан команди Бондар.

Таким чином, Україна закінчила відбір на Євро-2018 на першому місці в групі 4, що дає право на участь в Євро-2018. На рахунку українців сім очок в трьох матчах. Румунія разом з матчем програла і путівку на євромундіаль, посівши друге місце в групі з шістьома очками в активі.

Крім України, у фінальній частині зіграють Англія, Фінляндія, Франція, Італія, Норвегія, Португалія і Туреччина.

Україна U-19 - Румунія U-19 2:1
Голи: Сафронов, 85, Бондар, 90+2 - Маруцан, 77

Україна: Кучерук, Бондар, Сафронов, Миколенко, Хахльов, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 74), Супряга (Кулаков, 90+5), Дрішлюк, Кащук, Снурніцин.

Україна U-21 на останніх хвилинах поступилася Англії в матчі кваліфікації на Євро-2019.

У першому таймі рахунок відкрив нападник Евертона Кальверт-Льюїн.

У другому таймі українці заграли активніше, створивши кілька відмінних моментів. На 83-й хвилині дебютний гол за молодіжку провів хавбек Динамо Микола Шапаренко - він в один дотик замкнув простріл з флангу. Цікавий факт - півзахисник пропустив всі тренування перед матчем, адже у нього не було британської візи.

Проте англійці вирвали перемогу - це Домінік Соланке також замкнув навіс з флангу на 88-й хвилині.

Збірна України сильно ускладнила завдання виходу на Євро, посідаючи третє місце з вісьмома очками. На другому місці йде збірна Нідерландів - 11 очок, на першому - Англія, 16 очок.

На чемпіонат Європи вийдуть переможці дев'яти груп і чотири найкращі команди, які посіли друге місце.

Англія U-21 - ​​Україна U-21 2:1

Голи: Кальверт-Льюїн, 41, Соланке, 88 - Шапаренко, 83

Україна: Лунін - Лучкевич, Лук'янчук, Зотько, Кравець - Пихаленок, Вакулко (Шапаренко, 63) - Шепелев, Коваленко, Луньов (Третьяков, 80) - Довбик (Зубков, 74)

Напередодні збірна України U-17 не вийшла на чемпіонат Європи через технічну поразку. У переможному матчі проти Сербії зіграли Микола Ярош і Роман Бодня, які в попередніх двох матчах кваліфікації проти Ірландії та Іспанії отримали жовті картки, через які не мали права грати в тому матчі.