Українська Прем'єр-ліга. Шахтар вперше в сезоні програв, Динамо втратило друге місце — відео

1 березня 2020, 18:58

Відбулися два заключні матчі 20 туру української Прем'єр-ліги.

Зоря у непростому матчі здолала Олімпік з мінімальним рахунком 1:0. Переможний гол у складі луганської команди забив Кабаєв, який відзначився на 77-й хвилині. Перемога дозволила Зорі піднятись на друге місце, випередивши київське Динамо, яке раніше програло Дніпру-1 з рахунком 1:3, на одне очко.

Донецький Шахтар зазнав першої поразки у сезоні УПЛ, несподівано програвши у Полтаві місцевій Ворсклі 0:1. Героєм зустрічі став Степанюк, який на 30-й хвилині відправив м’яч у порожні ворота після пасу Скляра.

Попри поразку Шахтар продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті з відривом від другого місця у 13 очок.

Результати матчів:

Зоря — Олімпік 1:0
Гол: Кабаєв, 77

Зоря: Махарадзе — Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко — Іванісеня — Леднєв, Юрченко (Цвек, 90), Кочергін (Хомченовський, 78) — Кабаєв, Перовіч (Луньов, 78)

Олімпік: Кринський — Ксьонз, Зотько, Гришко, Лебеденко — Вербний (Завійський, 52) — Кравченко (Тейшейра, 78), Політило (Чогадзе, 81), Кравчук — Дегтярьов, Шахаб

Попередження: Кочергін, Юрченко, Вернидуб, Хомченовський, Михайличенко — Лебеденко

Ворскла — Шахтар 1:0
Гол: Степанюк, 30

Ворскла: Резник — Пердута, Чеснаков, Ндіайє, Сапай — Луїзао (Баєнко, 90+2), Скляр, Пуцлін, Кане — Кулач (Васін, 87), Степанюк (Якубу, 63)

Шахтар: Шевченко — Болбат (Додо, 61), Кривцов, Хочолава, Сіпріано (Фернандо, 83) — Майкон, Патрік (Бондаренко, 46) — Тете, Марлос, Коноплянка — Дентіньо

Попередження: Скляр, Степанюк, Пердута, Пуцлін, Якубу, Луїзао — Тете, Кривцов, Сіпріано, Марлос, Дентіньо

Вилучення: Скляр, 84

УПЛ

Напередодні в рамках 20 туру УПЛ Олександрія не змогла перемогти Львів (1:1), а Карпати поступилися Колосу (1:2).

Раніше київське Динамо сенсаційно програло Дніпру-1 з рахунком 1:3.