Челсі наблизився до півфіналу Ліги чемпіонів після перемоги над Порту у першому матчі протистояння — відео

8 квітня 2021, 00:33

Челсі переміг на виїзді Порту з рахунком 2:0 у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Лондонський клуб відкрив рахунок на 32-й хвилині, коли Мейсон Маунт отримав пас від Жоржиньо та влучно пробив у дальній кут.

Другий гол Челсі забив на 85-й хвилині. Бен Чілвелл скористався помилкою Хесуса Корони, вибіг на побачення з голкіпером, обіграв його та відправив мяч у порожні ворота.

Таким чином, Челсі здобув впевнену виїзну перемогу та зробив серйозний крок до півфіналу, де «сині» можуть зіграти з переможцем протистояння Реал — Ліверпуль.

Порту — Челсі 0:2
Голи: Маунт, 32, Чілвелл, 85

У іншому чвертьфінальному матчі дня Баварія вдома поступилася ПСЖ з рахунком 2:3.