Із п’ятьма вилученнями. Матч лідерів чемпіонату Португалії завершився масовою бійкою — відео

12 лютого, 12:58
За підсумками сутички головний суддя матчу показав чотири червоні картки (Фото:REUTERS/Pedro Nunes)

Матч 22-го туру чемпіонату Португалії між Порту та лісабонським Спортингом завершився масовою бійкою.

Сама гра теж вийшла досить бойовою. Спортинг уже у першому таймі забив два м'ячі, але господарі змогли зрівняти рахунок.

До всього ж у дебюті другої половини поєдинку гості залишилися у меншості після вилучення Себастьяна Коутса за два попередження.

Уже після закінчення зустрічі між командами сталася масова бійка, яка тривала кілька хвилин.

За підсумками сутички головний суддя матчу показав чотири червоні картки — дві господарям та дві гостям.

Раніше півзахисник молодіжного складу київського Динамо Самба Діалло став ініціатором масового побоїща наприкінці контрольного матчу проти Антальяспора ( 2:2).

Редактор: Євген Нещерет