Порту — Ювентус. Де і коли дивитися матч Ліги чемпіонів

17 лютого 2021, 08:30

НВ розповідає все, що потрібно знати бажаючим стежити за подіями першої гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Порту і Ювентусом.

Поєдинок Порту (Португалія) — Ювентус (Італія) відбудеться сьогодні, 17 лютого, о 22:00 за київським часом в Порту на стадіоні Драгау.

Пряму трансляцію поєдинку покажуть телеканал Футбол 2 і поп-ап канал Volia Football HD 1 на стрімінговому сервісі MEGOGO. НВ проведе онлайн-трансляцію гри та подій навколо неї, починаючи з 21:30.

Як команди вийшли до 1/8 фіналу

Порту посів друге місце в групі C, програвши перше англійському Манчестер Сіті, в боротьбі з французьким Марселем і грецьким Олімпіакосом.

Ювентус виграв свій квартет G, обійшовши угорський Ференцварош, українське Динамо Київ і іспанську Барселону.

В якій формі суперники

Порту не програє сім матчів поспіль у всіх турнірах, але не виграє чотири поєдинки поспіль (чотири нічиї).

Ювентус зазнав однієї поразки у восьми попередніх матчах у всіх турнірах, але не виграє два поєдинки поспіль.