Португалія обіграла Мексику в матчі за третє місце Кубка Конфедерацій

2 липня 2017, 17:55
Збірна Португалії посіла третє місце на Кубку Конфедерацій в Росії, в "малому" фіналі в овертаймі обігравши команду Мексики з рахунком 2:1

Перший тайм матчу подарував глядачам велику кількість гольових моментів, але закінчився з нулями на табло. Кращий шанс для того, щоб відкрити рахунок, мав Андре Сілва, який взявся пробивати пенальті, але його удар відбив Гільєрмо Очоа.

У другому таймі мексиканці швидко вийшли вперед - Ернандес зробив простріл у воротарський, а Нету зрізав м'яч в свої ворота. Мексика утримувала перевагу до компенсованого часу матчу, коли Пепе зрівняв рахунок після передачі Куарежми.

У додаткові півгодини португальці вирвали перемогу - Андре Сілва реабілітувався за свій промах в першому таймі і з другої спроби пробив з пенальті Очоа.

2:1 - Португалія на першому в своїй історії Кубку Конфедерацій взяла бронзу.

Португалія - Мексика 2: 1 ДЧ

Голи: Пепе 90+1, Сілва, 104 (з пенальті) - Нема, 54 (у свої ворота)

Португалія:
Патрісіу, Пепе, Елізеу, Семеду, Нету, Піцци (Вільям Карвальо 90), Данілу (Гомеш 82), Нані (Куарежма 70), Моутіньо (Адрієн Сілва 82), Мартінш, Андре Сілва.

Мексика: Очоа, Маркес (Фабіан 105), Морено, Лайюн, Гуардадо (Х. Дос Сантос 80), Рейес, Еррера, Вела, Араухо, Перальта (Лосано 61), Чічаріто (Хіменес 85)

Попередження: Семеду - Маркес, Хіменес, Морено

Вилучення: Семеду, 106 - Хіменес, 112

Нагадаємо, у фіналі Кубка Конфедерацій між собою зіграють збірні Чилі і Німеччини. Початок - о 21:00 за київським часом.