Німеччина в результативному матчі перемогла Португалію на Євро-2020 — відео

19 червня 2021, 20:52

Збірна Німеччини перемогла Португалію з рахунком 4:2 у матчі другого туру групового раунду Євро-2020.

Німеччина активніше розпочала матч, проте першим вдалося забити португальцям. На 15-й хвилині голом відзначився Роналду, який замкнув пас Діогу.

Німеччині ще до перерви вдалося двічі забити та вийти вперед. У цьому підопічним Льова допомогли Діаш та Геррейро, які відзначилися автоголами.

У другому таймі Німеччина закріпила свою перевагу, забивши ще два голи — відзначилися Гаверц та Госенс.

Португалії все ж вдалося уникнути розгрому — на 67-й хвилині уже Роналду асистував на Діогу, який з близької відстані замкнув м’яч у сітку.

Підопічні Сантуша могли забити й третій гол, але Санчеш поцілив у стійку.

Німеччина набрала три очки та піднялася на друге місце, а Португалія з такою ж кількістю балів опустилася на третє.

Португалія — Німеччина 2:4
Голи: Роналду, 15, Діогу, 67 — Діаш, 35, Геррейро, 39, Хаверц, 51, Госенс, 60

У іншому матчі групи F Франція сенсаційно не змогла перемогти Угорщину (1:1).