Кинув капітанську пов’язку і пішов. Роналду розлютився на арбітра за незарахований чистий гол на останніх хвилинах у ворота Сербії — відео

28 березня 2021, 14:01

У матчі відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року між збірними Португалії та Сербії трапився скандальний епізод.

На 93-й хвилині матчу при рахунку 2:2 лідер португальської команди Роналду забив чистий гол, але арбітри взяття воріт не зарахували.

Нападник отримав пас із глибини поля і в один дотик проштовхнув м’яч повз голкіпера. Захисник у підкаті вибив м’яч, але уже після того, як той перетнув лінію воріт.

Відео епізоду дивитися з 8:15

Скріншот відео

Гол міг принести Португалії перемогу і Роналду почав апелювати до бокового арбітра. Суддя свого рішення не змінив, а Кріштіану за свою поведінку отримав жовту картку.

Після фінального свистка Роналду кинув на газон капітанську пов’язку та розлючений пішов з поля.

У підсумку матч завершився внічию 2:2. Після поєдинку Роналду відмовився спілкуватися з пресою, але пізніше опублікував пост у своєму акаунті в Instagram.

«Бувають важкі часи, особливо, коли ми відчуваємо, що страждає ціла нація. Закликаю, підніміть голову і прийміть наступний виклик! Вперед, Португаліє!» — написав Роналду.

Раніше повідомлялося, що Кріштіану Роналду вирішив залишитися в Ювентусі всупереч чуткам про свій трансфер.