Португалія — Швейцарія. Де і коли дивитись матч 1/8 фіналу ЧС-2022

6 грудня 2022, 08:30
У матчі Португалія — Швейцарія визначиться останній чвертьфіналіст ЧС-2022 (Фото:REUTERS/Thaier Al-Sudani)

НВ представляє анонс матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022 в Катарі між збірними Португалії та Швейцарії.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Португалія — Швейцарія можна тут

Поєдинок Португалія — Швейцарія відбудеться в Лусаїлі 6 грудня на стадіоні Лусаїл Айконік. Початок гри — о 21:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного, OTT-платформі MEGOGO та на сайті Суспільне Спорт.

Що потрібно знати про збірну Португалії перед матчем:

• з 6 очками посіла перше місце в групі Н після перемог над Ганою (3:2) та Уругваєм (2:0) і поразки від Південної Кореї (1:2);