Португалія - Україна. Відео кращих моментів матчу

23 березня 2019, 00:29

У гостьовому поєдинку першого туру відбору на Євро-2020 збірна України зіграла внічию 0:0 проти команди Португалії.

Матч пройшов за явної переваги господарів поля, але частіше за все на їх шляху ставав капітан і воротар суперника Андрій П'ятов.

Мінімум двічі в першому таймі відзначитися міг Кріштіану Роналду, тоді як після перерви пробити голкіпера жовто-синіх не зміг вже Андре Сілва.

Єдиний, але не менш гострий, ніж в опонентів момент, збірна України створила в кінці матчу, коли Жуніор Мораес пробив вище на добиванні.

У доданий до основного час Португалія намагалася вирвати перемогу, але її тиск не привів до успіху.

У першому турі відбору на Євро-2020 збірна України добилася гостьової нічиєї 0:0 проти фаворита групи команди Португалії.