Португалія вдруге втратила очки, Франція і Англія розгромили суперників. Результати матчів відбору Євро-2020 - відео

26 березня 2019, 01:09

У групах А, В та Н відбулись матчі другого туру відбору Євро-2020.

У групі А збірна Англії першою пропустила від Чорногорії, але ще до перерви забила двічі та вийшла уперед. У другому таймі у воротах чорногорської команди побували ще три м'ячі.

За два стартові матчі відбору Англія забила 10 голів та впевнено очолила групу, випереджаючи Болгарію, яка сьгодні зіграла внічию 1:1 з Косово, на 4 очки.

У групі збірної України Португалія вдруге втратила очки, не зумівши на власному полі перемогти Сербію - 1:1.

У групі H було зафіксовано три розгромні перемоги. Франція не залишила шансів Ысландії - 4:0. Перемогу команді Дешама принесли голи Юмтіті, Жиру, Мбаппе та Грізманна. Туреччина з аналогічним рахунком перемогла Молдову 4:0, а Албанія здолала Андорру 3:0.

Голи: Калдирим, 24, Тосун, 26, Тосун, 53, Айхан, 70

У другому турі відбору Євро-2020 збірна України на останніх хвилинах перемогла на виїзді Люксембург 2:1 і стала лідером групи B.