Після сенсаційної осічки Ювентуса в чемпіонаті Італії змінився лідер — відео

2 грудня 2019, 00:37

В італійській Серії А відбулися матчі 14-го туру.

Чинний чемпіон і лідер Ювентус не зумів перемогти на своєму полі Сассуоло, зігравши в результативну нічию 2:2.

Господарі вийшли вперед після голу Леонардо Бонуччі під кінець першої третини години ігрового часу, але через дві хвилини Жеремі Бога зрівняв рахунок.

На початку другого тайму вже гості вийшли вперед. На 68-му оберті секундної стрілки Кріштіану Роналду відновив рівновагу ударом із пенальті, але вирвати перемогу туринцям так і не вдалося.

Відео голів та огляд матчу Ювентус — Сассуоло

Осічкою конкурента скористався Інтер, який на своєму полі здолав СПАЛ і вийшов у лідери, випереджаючи Ювентус на один бал.

У першому таймі дубль у господарів оформив Лаутаро Мартінес, на що суперник відповів лише одним голом від Маттіа Валоті - 2:1.

Відео голів та огляд матчу Інтер — СПАЛ

У зоні Ліги чемпіонів на третьому й четвертій позиціях залишаються Лаціо та Рома, розгромивши Удінезе і Верону відповідно.

Серед інших результатів примітні поразка Наполі від Болоньї, який не виграв свій восьмий матч поспіль у всіх турнірах, і перемога Мілана після трьох безвиграшних поєдинків.