Після вильоту з Ліги чемпіонів від Тоттенхема Ман Сіті із Зінченком зробив реванш і став лідером АПЛ - відео

20 квітня 2019, 19:17

Манчестер Сіті з українським захисником Олександром Зінченком вийшов у лідери англійської Прем'єр-ліги після перемоги над Тоттенхемом, від якого вилетів у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Через два дні після поєдинку в єврокубку команди знову зустрілися на полі чемпіона Англії в рамках 35-го туру Прем'єр-ліги.

Господарі відкрили рахунок на 5-й хвилині, коли після пасу Серхіо Агуеро Філ Фоден з близької відстані пробив точно в сітку воріт суперника.

Цей гол став єдиним у матчі і дозволив Манчестер Сіті повернутися на перше місце в турнірній таблиці з відривом в один бал від Ліверпуля.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко вийшов в основному складі "Городян" після травми і зіграв весь поєдинок.

MyScore.com.ua

У матчі-відповіді Ліги чемпіонів Тоттенхем із рахунком 3:4 програв на виїзді Манчестер Сіті, але за сумою двох зустрічей за рахунок домашньої перемоги 1:0 вийшов у півфінал.