Прем'єр-ліга: Динамо наблизилося до Шахтаря, Львів вийшов у чемпіонську групу - відео

17 березня 2019, 22:14

В українській Прем'єр-лізі (УПЛ) відбулися ще три матчі 22-го туру.

Друга команда чемпіонату Динамо проводила формально виїзний поєдинок проти донецького Олімпіка, який проводить домашні ігри на київському стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського.

Гості відкрили рахунок на 14-й хвилині, коли Віктор Циганков реалізував пенальті, але вже на 27-му оберті секундної стрілки Олексій Гай відновив рівновагу також 11-метровим ударом.

Динамо вдалося знову вийти вперед і встановити результат 2:1, що став переможним, ще до перерви, коли Назарій Русин відправив м'яч у сітку головою після подачі Циганкова. Тепер столичний клуб знову відстає від Шахтаря на сім балів.

Відео голів і огляд матчу Олімпік - Динамо

Львів переграв на виїзді Десну з рахунком 1:0 завдяки голу Педро Вітора на 57-й хвилині. Тим самим команда гарантувала собі виступи в чемпіонській групі - топ-шістці УПЛ, учасники якої будуть грати між собою в наступних 10-ти турах.

Відео голу та огляд матчу Десна - Львів

У ще одному матчі Карпати і Маріуполь розійшлися миром 1:1, після чого подальша доля приазовського клубу залежатиме від результату поєдинку Арсенал - Ворскла 18 березня. У разі перемоги гостей саме полтавська команда буде виступати в топ-шістці.

УПЛ

Напередодні Шахтар переміг на виїзді Зорю з рахунком 1:0 і збільшив свій відрив на вершині таблиці до 10 очок.