Прем'єр-ліга: Шахтар здолав Зорю, Олександрія здобула першу перемогу за три матчі - відео

16 березня 2019, 19:47

Відбулися перші матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Четверта команда в турнірній таблиці Зоря приймала на своєму полі Шахтар. Луганський клуб тримав свої ворота в недоторканності лише 25 хвилин ігрового часу.

Гостям вдалося забити після подачі Сергія Болбата, коли Жуніор Мораес зумів відірватися від опонента і замкнути дальню стійку.

У час, що залишився швидше Шахтар був близький до того, щоб подвоїти свою перевагу, ніж Зоря - до того, щоб зрівняти рахунок. Перемога 1:0 дозволила команді на 10 очок відірватися від Динамо, яке зіграє 17 березня проти Олімпіка в гостях.

В іншому матчі дня третя команда української Прем'єр-ліги Олександрія з результатом 3:0 розгромила на виїзді передостанню - Чорноморець.

На 5-й хвилині курйозний м'яч забив Артем Сітало, в якого потрапив Андрій Міщенко. Ще в першому таймі голами відзначилися Владислав Бабогло і той же Сітало.

Зоря - Шахтар 0:1
Голи: Мораес, 25

Зоря: Луїс Феліпе - Тимчик, Вернидуб, Литвин, Чеберко - Сілас, Арвеладзе - Караваєв, Кабаєв (Луньов, 67), Хомченовський (Будковський, 46) - Громов (Ледньов, 76)

Шахтар: П'ятов - Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Малишев, 83) - Марлос (Соломон, 90+4), Коваленко, Тайсон - Мораес (Тотовицький, 90+1)

Попереджені: Чеберко, Литвин, Вернидуб, Луньов - Мораес, Марлос, Тайсон, Кривцов

Відео голів и огляд матчу Зоря - Шахтар

Чорноморець - Олександрія 0:3
Голи: Сітало, 5, 39, Бабогло, 32

Відео голів і огляд матчу Чорноморець - Олександрія

Турнірна таблиця:

MyScore.com.ua

В рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар розгромив львівські Карпати з рахунком 5:0, а київське Динамо не мало проблем зі столичним Арсеналом - 4:0.