Чемпіонат Іспанії. Реал здобув розгромну перемогу в мадридському дербі

4 січня 2020, 20:16

Реал розгромив у мадридському дербі Хетафе з рахунком 3:0 в рамках 19 туру чемпіонату Іспанії.

На 34-ій хвилині Реал вийшов вперед завдяки автоголу голкіпера Хетафе Сорії. На початку другого тайму «вершкові» подвоїли перевагу. Крос зробив навіс зі штрафного, а Варан головою пробив повз голкіпера.

На 96-й хвилині Модріч отримав пас від Вальверде й ударом у порожні ворота поставив крапку в матчі.

Реал набрав 40 очок та вийшов на перше місце, однак Барселона свій матч у турі ще не зіграла і може повернутися на лідерську позицію.

У ще одному сьогоднішньому матчі туру Валенсія перемогла Ейбар з мінімальним рахунком 1:0.

Напередодні Вальядолід зіграв унічию 2:2 з Леганесом, а Севілья розійшлась миром з Атлетіком Більбао — 1:1.

Myscore.com.ua

У попередньому турі Прімери Реал втратив очки, не зумівши перемогти Атлетік Більбао (0:0).