Барселона обійшла Реал, Атлетіко не зміг перемогти Севілью. Результати чемпіонату Іспанії — відео

8 березня 2020, 00:25

Відбулися п’ять матчів 27 туру чемпіонату Іспанії.

У центарльному матчі туру Атлетіко розійшовся миром із Севільєю, розігравши результативну нічию 2:2. Мадридці першими пропустили, але ще у першому таймі протягом чотирьох хвилин зуміли вийти вперед.

Однак на перерву команди таки пішли за нічийного рахунку — на 43-й хвилині статус-кво у матчі відновив ударом з пенальті Окампос. Забивши чотири голи у першому таймі, у другій половині зустрічі ні одна із команд не зуміла завдати результативного удару — 2:2.

Барселона з мінімальним рахунком 1:0 здолала Реал Сосьєдад та вийшла на перше місце чемпіонату, випередивши Реал на два очки, але «вершкові» свій матч у турі ще не зіграли.

Результати матчів:

Алавес — Валенсія 1:1
Голи: Мендес, 73 — Парехо, 34

Ейбар — Мальорка 1:2
Голи: Бігас, 90+2 — Родрігес, 42, Кубо, 78

Атлетіко — Севілья 2:2
Голи: Мората, 32 (пен), Жоау Фелікс, 36 — Де Йонг, 19, Окампос, 43 (пен)

Барселона — Реал Сосьєдад 1:0
Голи: Мессі, 81 (пен)

Хетафе — Сельта 0:0
Вилучення: Арамбаррі, 82 (Хетафе)

Myscore.com.ua

На днях Атлетік вийшов у фінал Кубка Іспанії, де зіграє у баскському дербі проти Реал Сосьєдада.