Реал сенсаційно програв і поступився лідерством Барселоні. Результати чемпіонату Іспанії — відео

9 березня 2020, 00:15

Відбулися п’ять матчів 27 туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал несподівано поступився на виїзді Бетісу 1:2 та втратив перше місце у чемпіонаті Іспанії, яке тепер посідає Барселона.

Мадридський клуб першим пропустив, але ще до перерви Бензема з пенальті зрівняв рахунок. За вісім хвилин до завершення зустріч Тельйо знову вивів Бетіс уперед, поставивши Реал у скрутне становище.

Наприкінці матчу «вершкові» намагалися вирвати бодай нічию, але захист Бетіса не дозволив це зробити. Таким чином, Реал втратив лідерство та відстає від Барселони на два очки.

Також перемоги у турі здобули Осасуна, Атлетік та Леганес, а Леванте і Гранада розійшлися миром.

Бетіс — Реал 2:1
Голи: Сідней, 40, Тельйо, 82 — Бензема, 45+3 (пен)

Myscore.com.ua

У минулому турі Реал переміг Барселону з рахунком 2:0 у матчі 26 туру чемпіонату Іспанії і став лідером.