Атлетіко відірвався від Барселони на вершині чемпіонату Іспанії

10 березня 2021, 22:03

В іспанській Прімері відбувся відкладений матч 18-го туру.

Лідер чемпіонату Іспанії мадридський Атлетіко приймав на своєму полі Атлетік з Більбао та здобув перемогу з результатом 2:1.

Примітно, що першими вперед вийшли гості, коли на 21-й хвилині голом відзначився Муніаїн після передачі Вільямса.

Господарям вдалося відновити рівновагу в компенсований до першого тайму час. Це Льоренте скористався пасом Лемара та пробив точно в сітку.

Після перерви пройшло лише шість хвилин, як Атлетіко зумів повести в рахунку, коли Суарес реалізував пенальті за порушення правил на ньому ж.

Перемога дозволила лідеру на шість очок відірватися від свого найближчого переслідувача Барселони. Третій в таблиці Реал відстає від земляків на вісім балів.

Атлетіко - Атлетік 2:1

Голи: Льоренте, 45+2, Суарес, 51 (з пенальті) - Муніаїн, 21

flashscore.ua

У минулому турі чемпіонату Іспанії Атлетіко не втримав перемогу над Реалом у домашніх стінах, зігравши внічию 1:1.