Барселона обійшла Реал та наблизилася до лідера чемпіонату Іспанії Атлетіко

16 березня 2021, 00:03

В іспанській Прімері завершився 27-й тур.

Барселона, яка займала третє місце, приймала на своєму полі останню команду чемпіонату Уеску та здобула перемогу з результатом 4:1.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 13-й хвилині, коли після передачі від Серхіо Бускетса голом відзначився Ліонель Мессі.

Наприкінці півгодини гри з гаком каталонський клуб збільшив свою перевагу після того, як м’яч з пасу Педрі забив Антуан Грізманн.

У компенсований до першого тайму час Рафа Мир скоротив відставання ударом із пенальті, але після перерви Оскар Мінгеса та Мессі своїми голами оформили розгром Уески.

Цей успіх дозволив Барселоні піднятися на другу позицію Прімери, обійшовши Реал, а також скоротити відставання від лідера Атлетіко до чотири очок.

Барселона — Уеска 4:1

Голи: Мессі, 13, 90, Грізманн, 35, Мінгеса, 53 — Рафа Мир, 45+4 (з пенальті)

flashscore.com.ua

У цьому ж турі Реал обіграв Ельче вдома з рахунком 2:1, тоді як Атлетіко не зміг обіграти Хетафе на виїзді - 0:0.