Реал збільшив відрив від Барселони в чемпіонаті Іспанії - відео

3 липня 2020, 01:33

В іспанській Прімері завершився 33-й тур.

Лідер чемпіонату Реал приймав на своєму полі Хетафе й переміг з рахунком 1:0, завдяки чому за п’ять турів до кінця першості відірвався від другої в таблиці Барселони на чотири очки.

Першими забити могли гості на 9-й хвилині, але після удару від Максімовіча Куртуа врятував господарів, парирувавши удар в нижньому куті.

Реал ледь не відкрив рахунок на 23-й хвилині, коли Вінісіус скористався передачею від Менді, а Хетафе виручив воротар Сорія.

До перерви голкіпер ще раз не дозволив снаряду перетнути лінію його рамки після удару Іско, тому перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Ключовою в матчі стала 78-ма хвилина, коли Олівера збив у своєму штрафному захисника господарів Карвахаля, а Рамос реалізував пенальті.

УЄФА

У цьому ж турі Барселона не змогла перемогти вдома Атлетіко, зігравши внічию 2:2. Раніше Реал здобув виїзну перемогу 1:0 над Еспаньйолом і на два очки відірвався від свого конкурента.