Прімера: Реал виграв перший матч після повернення Зідана і наблизився до Атлетіко

16 березня 2019, 21:57

В іспанській Прімері відбулися перші матчі 28-го туру.

Реал проводив перший поєдинок після повернення на посаду наставника команди Зінедіна Зідана, приймаючи на своєму полі Сельту.

Протягом більш ніж години після стартового свистка мадридський колектив не міг пробити ворота суперника, хоча мав моменти і одного разу навіть забив м'яч, але його скасували через офсайд.

Провести гол вдалося на 62-й хвилині, коли після передачі Марко Асенсіо відзначився Іско. На 77-му оберті секундної стрілки остаточний рахунок 2:0 встановив Гарет Бейл, якому асистував Марсело.

Завдяки перемозі Реалу, який посідає третє місце, а також поразці конкурента від Атлетіка йому вдалося наблизитися до Атлетіко, що до посідає другий рядок, на два очки.

Матрацники поступилися Левам на виїзді з рахунком 0:2. Три очки баскам принесли точні постріли Іньякі Вільямса на 73-й і Кенана Кодро на 85-й хвилинах.