Барселона перемогла третю команду Прімери, Атлетіко і Валенсія розійшлися миром. Результати чемпіонату Іспанії — відео

16 лютого 2020, 00:23

Відбулись п’ять матчів 24 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона у непростому поєдинку на власному полі обіграла Хетафе, який йде на третьому місці чеміпонаті Іспанії. Каталонський клуб в першому таймі впевнено повів у рахунку 2:0 після голів Антуана Грізманна та Серджі Роберто. У другому таймі Анхель Родрігес скоротив розрив у рахунку, але підопічні Кіке Сетьєна втримали мінімальну перемогу 2:1.

Барселона набрала 52 очки та зрівнялась із Реалом, але у «вершкових» є матч у запасі.

Атлетіко втратив очки в грі з Валенсією, зігравши внічию 2:2, і в разі перемоги Севільї над Еспаньйолом, ризикує втратити четверте місце.

Myscore.com.ua

У попередньому турі Прімери Барселона на виїзді обіграла Бетіс 3:2, а Атлетіко вдома здолав Гранаду 1:0.