Іспанська Прімера. Реал поділив очки з Вільярреалом, Атлетіко переміг у меншості - відео

13 лютого, 00:03
Реал знову не зміг виграти (Фото:REUTERS/Pablo Morano)

Відбулися чотири матчі 23 туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Реал не зміг зробити подарунок своєму тренерову Карло Анчелотті, для якого виїзний матч з Вільярреалом ( 0:0) став 100-м на чолі клубу в рамках Прімери.

Клуб з Мадрида в останніх п'яти турах набрав лише вісім очок і дозволив Севільї скоротити відставання в турнірній таблиці до чотирьох пунктів.

Атлетіко у неймовірно драматичному матчі вирвав перемогу над Хетафе (4:3) та обійшов Барселону у боротьбі за путівку до Ліги чемпіонів.

Команда Дієго Сімеоне після вилучення Феліпе з 58-ї хвилини грала вдесятьох, що не завадило їй на останніх хвилинах організувати переможну атаку.

Результати матчів:

Кадіс - Сельта 0:0

Вільярреал - Реал 0:0

Райо Вальєкано - Осасуна 0:3

Голи: Монкайола, 8, Гарсія, 40, 90+3

Атлетіко - Хетафе 4:3

Голи: Корреа, 20, 45+4, Кунья, 27, Ермосо, 89 - Майорал, 30, Унал, 37, 42 ( З пенальті)

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Іспанії Барселона з рахунком 4:2 переграла Атлетіко, а Реал мінімально впорався з Гранадою  ( 1:0).

Редактор: Іван Мартинов