Провал дортмундської Боруссії, Баварія скромно перемогла. Результати матчів чемпіонату Німеччини

9 грудня 2017, 21:36
Сьогодні, 9 грудня, були зіграні перші поєдинки 15-го туру німецької Бундесліги

Андрій Ярмоленко поєдинок проти Вердера почав у старті, але був замінений відразу після першого тайму. У підсумку українець отримав одну з найнижчих оцінок за гру, хоча вся Боруссія виглядала слабко - підсумковий рахунок повністю підтверджує цю думку.

Команда всю гру володіла м'ячем, особливо в другому таймі, але дивідендів це майже не принесло - єдиний гол джмелів на свій чет записав Обамеянг на 57-й хвилині. Але вже через вісім хвилин Вердер повернув лідерство, яке не втратив до кінця матчу.

У пресі подейкують про ймовірне звільнення Пітера Боса, головного тренера Боруссії.

Боруссія Д - Вердер 1:2
Голи: Обамеянг, 57 - Еггештайн, 26, Селассіє, 65

Баварія більш ніж скромно з'їздила в гості до Айнтрахту. Більш того, ігровою перевагою володіли саме господарі, але перемогла мюнхенська команда завдяки голу Артуро Відаля на 20-й хвилині.

Айнтрахт Ф - Баварія 0:1
Гол: Відаль, 20

Євген Коноплянка вийшов на 83-й хвилині у матчі проти менхенгладбахської Борусії. Сама гра завершилася з рахунком 1:1

Боруссія М - Шальке 1:1