Баварія перемогла ПСЖ і виграла Лігу чемпіонів

23 серпня 2020, 23:52

Баварія з рахунком 1:0 переграла у фіналі Ліги чемпіонів ПСЖ і завоювала головний клубний трофей Європи.

Французька команда могла забити першою на 18-й хвилині. Мбаппе віддав пас на Неймара, той зблизився з Нойером і пробив, але воротар парирував удар.

Німецький колектив незабаром відповів своїм моментом. Це Левандовські отримав м’яч в штрафному і ударом із розвороту влучив у стійку.

Трохи пізніше суперники знову обмінялися нереалізованими шансами забити. Спершу Ді Марія пробив вище воріт із неробочої правої, а потім Навас врятував ПСЖ, коли пробивав Левандовські.

Перед самою перервою свою нагоду відзначитися голом втратив Мбаппе, коли після помилки гравця Баварії він метрів з семи пробив слабо і прямо в Нойєра.

І все ж, свого під кінець майже години гри вдалося домогтися чемпіону Німеччини. Кімміх зумів зробити точний навіс на ліву стійку, а Коман головою пробив Наваса.

Згодом вихованець ПСЖ міг ще раз засмутити свій колишній клуб, тоді як зрівняти рахунок не зміг Маркіньйос і Чупо-Мотінг.

Тим самим Баварія завоювала свій шостий кубок Ліги чемпіонів в історії та третій трофей — після німецької першості та національного кубка — в сезоні 2019/2020.

ПСЖ — Баварія 0:1

Гол: Коман, 59

ПСЖ: Навас — Керер, Сілва, Кімпембе, Бернат (Кюрзава, 80) — Еррера (Дракслер, 72), Маркіньйос, Паредес (Верратті, 65) — Ді Марія (Чупо-Мотінг, 80), Мбаппе, Неймар

Баварія: Нойер — Кімміх, Боатенг (Зюле, 25), Алаба, Девіс — Горецька, Тіаго (Толіссо, 86) — Коман (Перішич, 68), Мюллер, Гнабрі (Коутіньйо, 68) — Левандовські

Попереджені: Паредес, Неймар, Сілва — Девіс, Гнабрі, Зюле, Мюллер