Скандал в Лізі чемпіонів. Тренер, який звинуватив румунського арбітра у расизмі, першим назвав його «циганом», — журналіст

9 грудня 2020, 18:00

Журналіст Емануель Рошу розповів нові подробиці расистського скандалу під час матчі 6-го туру Ліги чемпіонів між ПСЖ та Істанбулом Башакшехір.

Як стверджує журналіст, асистента головного тренера турецького клубу П'єр Вебо, який звинуватив четвертого арбітра Себастьяна Колцеску в расизмі, першим дозволив собі расистські висловлювання на адресу румунської бригади рефері, назвавши їх «циганами».

Також журналіст не виключив, що «чорним» Вебо назвав не Колцеску, а асистент головного судді Октавіан Совре.

Напередодні повідомлялося, що матч 6-го туру Ліги чемпіонів ПСЖ — Істанбул Башакшехір було перервано в першому таймі за рахунку 0:0 через те, що четвертий арбітр начебто назвав асистента головного тренера турецького клубу П'єра Вебо «чорним».

Пізніше УЄФА прийняв рішення, що матч дограють у середу, 9 грудня. Поэдинок повинен розпочатися о 19:55 за київським часом.