Неймар і Мбаппе підтримали суперника в расистському скандалі під час матчу ПСЖ — Істанбул

9 грудня 2020, 19:37

Зіркові футболісти ПСЖ Неймар і Кіліан Мбаппе підтримали Істанбул у расистському скандалі, який трапився в очному матчі команд у Лізі чемпіонів.

Бразильський і французький нападники висловили в Twitter підтримку тренеру турецької команди П'єру Вебо, який звинуватив четвертого арбітра Себастьяна Колцеску в расизмі.

"Життя чорних важливі", - написав у своєму акаунті Неймар.

"Скажімо "ні" расизму. Вебо, ми з тобою", - приєднався до одноклубника Мбаппе.

Повідомлялося, що матч 6-го туру Ліги чемпіонів ПСЖ - Істанбул був перерваний в першому таймі за рахунку 0:0 через те, що четвертий арбітр нібито назвав асистента головного тренера турецького клубу П'єра Вебо «чорним».

Пізніше УЄФА прийняв рішення, що матч дограють у середу, 9 грудня. Поєдинок повинен початися о 19:55 за київським часом.