ПСЖ у серії пенальті виграв третій трофей у сезоні

1 серпня 2020, 01:14

ПСЖ у серії пенальті переміг Ліон у фіналі Кубка французької ліги, завоювавши третій трофей у сезоні.

Протягом 90 хвилин основного часу команди не зуміли розпечатати ворота один одного, тож переможця довелося визначати у овертаймі.

Однак і у додаткові 30 хвилин команди не виявили сильнішого і справа перейшла у серію післяматчевих пенальті. Футболісти обох команд точно пробили по п’ять перших пенальті, після чого голкіпер ПСЖ парирував удар Траоре, а Сарабія свій удар реалізував та приніс ПСЖ перемогу.

ПСЖ — Ліон 0:0 (6:5 по пенальті)

30 квітня ПСЖ вдев’яте став чемпіоном Франції після того, як місцева Ліга 1 оголосила про дострокове завершення сезону через пандемію коронавірусу.

Минулого тижня ПСЖ став переможцем Кубка Франції, обігравши у фіналі Сент-Етьєн з рахунком 1:0.