Мессі забив перший гол за ПСЖ і допоміг перемогти Манчестер Сіті в матчі Ліги чемпіонів

28 вересня 2021, 23:56

Французький ПСЖ з рахунком 2:0 обіграв англійський Манчестер Сіті в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Парижани забили вже на 8-й хвилині. Дивно, але автором гола став не хтось із їхнього зіркового тріо нападників, а Ідрісса Гейє, який вколотив м’яч у сітку воріт Едерсона потужним ударом метрів з восьми.

До перерви «городяни» цілком могли зрівняти рахунок, але протягом однієї атаки за господарів двічі зіграла поперечина після ударів Рахіма Стерлінга і Бернарду Сілви.

Після перерви Манчестер Сіті мав ще кілька відмінних шансів, щоб відігратися, але забити англійці так і не змогли.

А ось Ліонель Мессі відзначився дебютним голом за ПСЖ. Аргентинець вразив дев’ятку воріт «городян» ударом з лінії карного майданчика.

ПСЖ — Манчестер Сіті 2:0
Гол: Гейє, 8, Мессі, 74

Декількома годинами раніше Шахтар зіграв внічию 0:0 з Інтером.

Редактор: Євген Нещерет