Зінченко допоміг Манчестер Сіті перемогти ПСЖ в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

28 квітня 2021, 23:51

Манчестер Сіті, за який виступає футболіст збірної України Олександр Зінченко, з рахунком 2:1 переміг на виїзді ПСЖ у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.

Початок залишився за господарями, які могли вийти вперед на 13-й хвилині, але після удару Неймара воротар гостей Едерсон витягнув м’яч з-під поперечини.

І все ж, наприкінці першої чверті години ПСЖ відкрив рахунок. Це Ді Марія виконав навіс з кутового, а Маркіньос головою відправив м’яч у дальній кут.

Сіті міг відновити рівновагу ще до перерви, проте Бернарду Сілва й Фоден свої шанси не використали, тоді як в Парі Сен-Жермен відзначитися міг Паредес.

На 61-й хвилині у гостей на заміну вийшов Зінченко, який вже через чотири хвилини віддав гольову передачу, коли де Брейне зробив навіс на дальню стійку, але м’яч, нікого не торкнувшись, закрутився в ворота.

Минуло небагато часу, і англійський клуб вже сам вийшов уперед завдяки точно виконаному Марезом штрафного. При цьому втримати виграшний рахунок манкуніанцям допомогло вилучення Гуйє на 78-й хвилині.

Поєдинок-відповідь між командами відбудеться 4 травня на полі Манчестер Сіті.

ПСЖ — Манчестер Сіті 1:2

Голи: Маркіньос, 15 — де Брейне, 65, Марез, 71

ПСЖ: Навас — Баккер, Кімпембе, Маркіньос, Флоренці - Верратті, Паредес (Еррера, 83), Гуйє - Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Данілу, 80)

Манчестер Сіті: Едерсон — Канселу (Зінченко, 61), Діаш, Стоунз, Вокер — Родрі, Гюндоган, Сілва — Фоден, де Брейне, Марез

Попереджені: Паредес, Неймар — Канселье, де Брейне

Вилучений: Гуйє

Перший матч другого півфіналу Ліги чемпіонів між Реалом і Челсі завершився внічию 1:1.