Без Неймара. ПСЖ розгромив суперника на старті чемпіонату Франції - відео

12 серпня 2019, 13:04

У першому турі французької Ліги 1 ПСЖ за відсутності Неймара, чиє майбутнє залишається об'єктом спекуляцій в ЗМІ, з результатом 3:0 розгромив Нім на своєму полі.

Для того, щоб відкрити рахунок господарям знадобилося майже 24 хвилини. Це Едінсон Кавані точним ударом реалізував пенальті.

На 56-му оберті секундної стрілки паризькій команді вдалося подвоїти свою перевагу, коли після передачі Хуана Берната відзначився Кіліан Мбаппе.

Рахунок, який став остаточним, на 69-й хвилині встановив Анхель Ді Марія. На цей раз автор другого гола відзначився результативним пасом.

Оскільки Ліон з аналогічним результатом розгромив у першому турі Монако на виїзді, перше місце ПСЖ ділить саме з цим клубом.