ПСЖ нокаутував Барселону

14 лютого 2017, 23:37
Парі Сен-Жермен з рахунком 4:0 розгромив Барселону на своєму полі у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Господарі з перших хвилин виглядали гостріше за суперника в атаці. Відкрити рахунок їм вдалося на 18-й хвилині. Анхель Ді Марія красивим ударом зі штрафного удару влучив у ближній кут воріт.

Гості спробували відповісти опонентам, але Андре Гомеш не зумів переграти воротаря ПСЖ Кевіна Траппа. А за п'ять хвилин до завершення першого тайму результат став 2:0. Це Юліан Дракслер скористався відбором м'яча своїми партнерами на чужій половині та метрів з 12-ти пробив точно в сітку.

Після відновлення гри пройшло всього 10 повних обертів секундної стрілки, як Ді Марія у свій день народження оформив дубль. Аргентинець пострілом здалеку влучно поцілив у рамку Марка-Андре тер Штегена.

Результат 4:0, якому судилося стати остаточним, на 71-й хвилині встановив інший іменинник Едінсон Кавані. Після проходу від Томаса Меньє і його прострілу уругваєць ударом у дотик був точний.

Поєдинок-відповідь відбудеться 8 березня в Барселоні.

ПСЖ - Барселона 4:0

Голи: Ді Марія, 18, 55, Дракслер, 40, Кавані, 71

ПСЖ: Трапп - Меньє, Маркіньос, Кімпембе, Курзава - Верратті (Нкунку, 69), Рабіо, Матуіді - Ді Марія (Лукас, 61), Кавані, Дракслер (Пасторе, 86)

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Іньєста (Ракітіч, 72), Бускетс, Гомеш (Рафінья, 58) - Мессі, Л. Суарес, Неймар

Попереджені: Рабіо - Гомеш, Бускетс, Рафінья