ПСЖ переміг Манчестер Юнайтед у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

13 лютого 2019, 00:04

ПСЖ із рахунком 2:0 переграв на виїзді Манчестер Юнайтед у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Перший тайм, в цілому, вийшов рівним. Разом із тим, найгостріший момент створили гості, коли Юліан Дракслер пасом в один дотик вивів Киліана Мбаппе на ударну позицію, але той не влучив у площину воріт.

Неприємності для МЮ почалися наприкінці першого тайму, коли пошкодження отримав Джессі Лінгард. У перерві замінити довелося ще одного нападника - Антоні Марсьяля.

ПСЖ відкрив рахунок на 53-й хвилині. Після розіграшу кутового ніхто не прикрив Преснеля Кімпембе, який в один дотик розпечатав ворота суперника.

Під кінець години гри чемпіон Франції подвоїв гольову перевагу. Анхель Ді Марія зробив тонку передачу на Мбаппе, і той в один дотик відправив м'яч повз у кут воріт.

У час, що залишився, господарі поля зробили спроби відігратися, але не створили гострих моментів і наприкінці матчу залишилися в меншості після вилучення Поля Погба.

Поєдинок-відповідь відбудеться в Парижі 6 березня.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ 0:2

Голи: Кімпембе, 53, Мбаппе, 60

МЮ: Де Хеа - Янг, Ліндельоф, Байї, Шоу - Еррера, Матіч, Погба - Лінгард (Санчес, 45+4), Рашфорд (Лукаку, 84), Марсьяль (Мата, 46)

ПСЖ: Буффон - Керер, Сілва, Кімпембе, Бернат - Верратті (Паредес, 75), Маркіньос - Алвеш, Дракслер, Ді Марія (Дагба, 81) - Мбаппе

Попереджені: Погба, Янг, Лінделеф, Еррера, Шоу - Кімпембе, Дракслер, Бернат, Алвеш

Вилучений: Погба, 89 (друга жовта картка)