ПСЖ виграв перший трофей у сезоні

30 липня 2017, 00:02
Володар Кубка Франції ПСЖ виграв перший трофей нового сезону, в матчі за Суперкубок обігравши чемпіона країни Монако

Монегаски відкрили рахунок в першому таймі - відзначився Джібріль Сідібе з пасу новачка команди бельгійця Юрі Тілеманса.

У другому таймі ПСЖ зумів не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Героєм матчу став новачок парижан Дані Алвес. Спочатку бразилець забив сам ударом зі штрафного, а через 12 хвилин віддав результативну передачу на Адрієна Рабьо.

2:1 - ПСЖ виграє Суперкубок Франції в сьомий раз в історії і п'ятий рік поспіль.

Монако - ПСЖ 1: 2

Голи: Сідібе, 30 - Дані Алвес, 51, Рабьо, 63

Монако: Субашич - Туре, Глік, Джемерсон, Конголо (Лопес, 66) - Сідібе (Сент-Максімін, 77), Тілеманс, Фабіньо, Лемар - Фалькао, Мбаппе (Каррільо, 71)

ПСЖ: Ареола - Меньє, Маркіньос, Сілва, Курзава - Верратті (Нкунку, 90), Мотта (Матюїді, 71), Рабьо - Алвес, Кавані, Пасторе (Гедеш, 86)

Попередження: Сідібе, Глік, Фабіньо - Верратті

Напередодні стало відомо, що УЄФА збирається посилити правила фінансового fair play для футбольних клубів після чуток про перехід Неймара з Барселони в ПСЖ за рекордну суму.

Повідомлялося, що Парі Сен-Жермен готовий заплатити за перехід Неймара 222 млн євро.