ПСЖ врятувався в матчі з Наполі, Атлетіко зазнав розгрому в Дортмунді. Результати матчів Ліги чемпіонів - відео

25 жовтня 2018, 01:00

Відбулись вісім матчів третього туру Ліги чемпіонів.

У одному з центральних матчів туру Барселона вдома перемогла Інтер. За відсутності травмованого Ліонеля Мессі забивати довелося Рафіньї та Жорді Альбі. Перший скористався пасом Суареса і в один дотик відправив мяч у сітку, а другого вивів на ударну позицію Ракітіч. Інтер мав кілька нагод забити, але в підсумку Барселона здобула заслужену перемогу. У іншому матчі групи ПСВ розійшовся миром з Тоттенхемом - 2:2.

У ще одному центральному матчі туру ПСЖ вдома врятувався в матчі з Наполі. Італійська команда двічі виходила вперед, але парижанам щоразу вдавалось забити гол у відповідь. Другий мяч ПСЖ забив на 92-ій хвилині - Ді Марії вдався блискучий удар в кут воріт. Ліверпуль не залишив шансів Црвені Звезді - 4:0, очоливши з шістьма очками групу С.

Досить несподівано легку перемогу здобула дортмундська Борусія над мадридським Атлетіко. Дортмундці відвантажили у ворота "матрацників" аж 4 голи. На це в команди Сімеоне не знайшлося жодних контраргументів - 4:0. У іншому матчі групи А Брюгге вдома зіграв внічию з Монако.

У групі D Шальке та Галатасарай голів не забивали. Український хавбек гельзенкірхенців Євген Коноплянка провів на полі 77 хвилин, після чого був замінений. Порту на виїзді переміг московський Локомотив з рахунком 1:3 та став лідером групи D.

Голи: Рафінья, 32, Альба, 83

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Ленгле, Альба - Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 78) - Рафінья (Семеду, 72), Суарес, Коутіньо (Мунір, 88)

Інтер: Хандановіч - Д'Амброзіо, Шкрініар, Міранда, Асамоа - Весіно, Брозовіч - Кандрева (Політано, 46), Валеро (Мартінес, 63), Перішич (Кейта, 77) - Ікарді

Попередження: Суарес - Брозовіч, Шкрініар, Мартінес.

Вилучення: Квіркелія, 76 (Л)

Нереалізований пенальті: Фернандеш, 10 (Л)

Галатасарай - Шальке - 0:0

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У вівторок, 23 жовтня, в рамках третього туру Ліги чемпіонів Шахтар зазнав розгромної поразки від Манчестер Сіті - 0:3.