Ліга Європи. Зоря розгромно програла Рапіду в першому матчі за вихід у груповий етап

20 серпня 2021, 00:00

Луганська Зоря з рахунком 0:3 програла віденському Рапіду в першому матчі раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи.

Українська команда першою створила небезпечний момент у поєдинку, проте його не реалізував Аллахьяр Сайядманеш — м’яч після його не сильного удару з воріт вибив гравець господарів.

Рапід же своїм шансом скористався. На 29-й хвилині після швидкої контратаки Таксіархіс Фунтас пробив повз Микиту Шевченка метрів з 18 і відкрив рахунок.

Вже після перерви два відмінні моменти мали Аллахьяр і Максим Імереков, але обох підвела точність.

Після цього свої шанси не використали знову Аллахьяр, Артем Громов, Шахаб Зейхеді і Владислав Кабаєв.

Рапід таке марнотратство не пробачив. На 78-й хвилині Ерджан Кара вийшов віч-на-віч з Шевченком і зробив рахунок 2:0.

Крапку в матчі на 86-й хвилині поставив Марко Грюль. Тим самим він всерйоз ускладнив шанси луганчан на вихід у груповий етап Ліги Європи.

Рапід — Зоря 3:0
Голи: Фунтас, 29, Кара, 78, Грюль, 86

У попередньому раунді турніру Рапід за сумою двох матчів пройшов кіпрський Анортосіс (3:0, 1:2).

Редактор: Євген Нещерет