Реал у результативному матчі вперше програв в іспанській лізі та залишив Барселону лідером — відео

8 листопада 2022, 00:07
Реал втратив шанс обійти Барселону на вершині турнірної таблиці (Фото:REUTERS/Susana Vera)

Мадридський Реал на виїзді програв Райо Вальєкано з рахунком 2:3 в 13 туру чемпіонату Іспанії.

Реал пропустив уже на 5-й хвилині після результативного удару Комесаньї, проте ще до перерви зумів не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед — відзначилися Модрич з пенальті та Мілітан.

Втім, піти на перерву з перевагою мадридцям не вийшло — на 44-й хвилині Гарсія відновив статус-кво.

У другому таймі Трехо з пенальті зробив рахунок 3:2, після чого Реал уже не зумів відігратися.

Реал втратив нагоду обійти Барселону на вершині турнірної таблиці, залишившись на другому місці.

Райо Вальєкано — Реал 3:2
Голи: Комесанья, 5, Гарсія, 44, Трехо, 67 (пен) — Модрич, 37 (пен), Мілітан, 41