Міг парирувати і другий 11-метровий удар. Лунін відбив пенальті у товариському матчі за Реал — відео

27 липня, 14:14
Лунін був близький до того, щоб відбити і другий пенальті (Фото:Андрій Лунін via Instagram)

Голкіпер збірної України Андрій Лунін провів повний товариський матч у складі мадридського Реалу проти мексиканської Америки та відбив пенальті.

Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2. Мексиканська команда вийшла вперед на 5-й хвилині гри. Реал ще до перерви рахунок зрівняв, а у другому таймі забив ще.

Однак утримати перемогу «вершкові» не змогли. Під кінець зустрічі у ворота Луніна було призначено пенальті.

Перший удар із 11-метрової позначки Андрій відбив, але суддя призначив повторне виконання стандарту, оскільки українець залишив лінію воріт до того, як суперник торкнувся м’яча.

З другої спроби гравець Америки таки переграв Луніна, хоча той знову був близьким до того, щоб відбити ігрову сферу.

Товариський матч
Реал — Америка 2:2
Голи: Бензема, 22, Азар, 55 (з пен.) — Мартін, 5, Фідальго, 82 (з пен.)

Повідомлялося, що Спілка європейських футбольних асоціацій не вважає Луніна переможцем Ліги чемпіонів у сезоні 2021/22.

Редактор: Євген Нещерет