Реал переміг Атлетіко і відірвався від Барселони у чемпіонаті Іспанії - відео

1 лютого 2020, 18:58

Реал здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 у мадридському дербі над Атлетіко у матчі 22 туру іспанської Прімери.

У першому таймі Реал володів ініціативою, але не зміг втілити перевагу у гол. У Атлетіко також було кілька моментів, але гравців підводила влучність, а одного разу після удару Анхеля Корреа «вершкових» врятував Тібо Куртуа.

В перерві Зідан зробив одразу дві заміни, підсиливши напад Реала. Це принесло свої плоди уже на 56 хвилині, коли після прострілу Ферлана Менді Карім Бензема ударом в один дотик відправив м’яч у сітку.

Реал довів матч до перемоги і залишився на вершині турнірної таблиці Прімери, випереджаючи Барселону, у якої ще матч у запасі, на шість очок.

Реал — Атлетіко 1:0
Гол: Бензема, 56

Реал: Куртуа — Карвахаль, Варан, Рамос, Менді - Вальверде, Каземіро, Кроос (Вінісіус, 46) — Модріч, Іско (Васкес, 46) — Бензема

Атлетіко: Облак — Врсалько, Савіч, Феліпе, Лоді - Вітоло (Феррейра Карраско, 71), Льоренте, Партей (Камельо, 74), Сауль — Корреа, Мората (Лемар, 50)

Попередження: Менді, Каземіро — Феліпе, Врсалько

У попередньому мадридському дербі Реал переміг Атлетіко у серії пенальті у фіналі Суперкубка Іспанії.