Реал переміг Барселону і став лідером чемпіонату Іспанії

10 квітня 2021, 23:51

Мадридський Реал переміг Барселону з рахунком 2:1 у матчі 30 туру чемпіонату Іспанії з футболу та вийшов на перше місце у турнірній таблиці.

Реал відкрив рахунок на 13-й хвилині після елегантного голу Каріма Бензема, який після пасу Лукаса Васкеса відправив м’яч у сітку п’ятою.

«Вершкові» пішли на перерву з комфортною перевагою — на 28-й хвилині Тоні Кроос подвоїв рахунок влучним ударом зі штрафного.

На 60-й хвилині Оскар Мінгуеса відквитав один м’яч, але Реал довів матч до перемоги та став лідером, випередивши за додатковими показниками Атлетіко, у якого ще є матч у запасі.

Окрім Ель Класіко відбулися ще чотири матчі Прімери: Уеска, Леванте та Кадіс здобули перемоги, а Атлетік втратив очки у матчі з Алавесом.

Результати матчів:

Реал — Барселона 2:1
Голи: Бензема, 13, Кроос, 28 — Мінгуеса, 60
Вилучення: Каземіро, 90+1 (Реал)

Уеска — Ельче 3:1
Голи: Рафа Мір, 3, 88, Сандро Рамірес, 30 — Вавро, 4 (авт)

Хетафе — Кадіс 0:1
Гол: Тімор, 64 (авт)

Атлетік — Алавес 0:0

Ейбар — Леванте 0:1
Гол: Де Фрутос, 45+2

flashscore.ua

Посеред тижня Реал переміг Ліверпуль (3:1) у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.