Реал переміг Барселону і повернувся в лідери чемпіонату Іспанії - відео

2 березня 2020, 00:00

Реал переміг Барселону з рахунком 2:0 у матчі 26 туру чемпіонату Іспанії і знову став лідером.

У першому таймі Барселона мала більше нагод забити, ніж Реал, але не скористалась своїми моментами. Здебільшого загострював ситуацію біля воріт мадридців Мессі, але захисники «вершкових» діяли надійно, тож команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

На початку другого тайму відкривати рахунок міг Іско, але його удар у дев’ятку у неймовірному стрибку парирував тер Штеген. Через кілька хвилин все той же Іско знову міг забивати, але цьог разу його удар головою виніс з лінї воріт Піке.

На 71-й хвилині Реалу таки вдалося розпечатати ворота Барселони. Вінісіус на фланзі зблизився з тер Штегеном та пробив повз голкіпера з гострого кута.

Піке мав нагоду зрівняти рахунок, але після чудового навісу Мессі з штрафного головою пробив повз ворота.

На 91-й хвилині на полі у складі Реала з’явився Маріано Діас, а уже через хвилину іспанець прорвався по правому флангу, зблизився з воротами і пробив повз тер Штегена, знявши усі питання щодо переможця матчу.

Перемога дозволила Реалу вийти на перше місце чемпіонату Іспанії, випередивши Барселону на одне очко.