Реал допустив осічку в чемпіонаті Іспанії

28 серпня 2017, 03:01
У неділю, 27 серпня, завершився другий тур чемпіонату Іспанії з футболу

Чинний чемпіон, Реал, не зміг перемогти на своєму полі Валенсію, хоча вже на 10-й хвилині відкрив рахунок після точного удару від Марко Асенсіо.

Вже через вісім обертів секундної стрілки знекровлена дискваліфікацією Серхіо Рамоса та травмою Рафаеля Варана оборона мадридців дозволила Карлосу Солеру відновити рівновагу, а на 77-й хвилині - вийти вперед завдяки голу Жоффрі Кондогбія.

Все, що зуміли господарі поля у час, що залишився, незважаючи на наявні моменти - зрівняти рахунок. Дублем відзначився все той же Асенсіо - 2:2. Тим самим королівський клуб втратив свої перші очки в новому сезоні іспанської першості.

Поки що стовідсотковий результат після двох стартових турів мають Реал Сосьєдад, Барселона та Леганес, у яких по шість балів. Чинний чемпіон з чотирма пунктами займає п'яту позицію.

Реал - Валенсія 2:2
Голи: Асенсіо, 10, 83 - Солер, 18, Кондогбія, 77

Реал: Навас - Карвахаль, Начо, Каземіро, Марсело - Кроос (Майорал, 84), Модріч, Іско (Ковачіч, 46) - Бейл (Васкес, 74), Бензема, Асенсіо

Валенсія: Нето - Монтойя (Відаль, 76), Мурільо, Везу, Гайя - Лато, Парехо, Кондогбія, Солер - Дзадза, Морено (Міна, 88)

Попереджені: Фернандес, Каземіро, Карвахаль, Ковачіч - Монтойя, Парехо, Морено, Солер, Дзадза

Хетафе - Севілья 0:1
Гол: Гансо, 83

Ейбар - Атлетик 0:1