Реал і Атлетіко втратили очки, Барселона перемогла Реал Сосьєдад. Результати матчів чемпіонату Іспанії

16 вересня 2018, 00:36

Барселона перемогла на виїзді Реал Сосьєдад у 4 турі чемпіонату Іспанії, мадридський Реал не зумів перемогти Атлетік з Більбао, а Атлетіко зіграв внічию з Ейбаром.

Каталонська Барселона першою пропустила в матчі з Реал Сосьєдадом, але зуміла влаштувати камбек. Уже на 12-й хвилині Елустондо засмутив каталонців ударом зльоту після розіграшу штрафного.

Барселона зуміла відігратиcя у другому таймі. На 63-й хвилині голкіпер Реал Сосьєдада парирував удар Піке, але на підборі вдало зіграв Юмтіті, який головою скинув На Суареса і той ударом з близької відстані зрівняв рахунок. Переможний гол на свій рахунок записав Дембеле, який скористався помилкою захисників при розіграші кутового. Барселона поки що йде без втрати очок.

Вперше в сезоні втратив очки Реал. Мадридський клуб теж першим пропустив, але зумів звести матч з Атлетіком лише до нічиєї. На 32-й хвилині відкрив рахунок у матчі Муньяїн. Реал відігрався на 63-й хвилині. Бейл точно навісив на голову Іско, а той ефектно відправив м'яч у ворота - 1:1.

Також несподівано втратили очки Валенсія та Атлетіко. "Матрацники" не змогли перемогти Ейбар, а кажани розписали нічию з Бетісом.

Реал Сосьєдад - Барселона - 1:2

Голи: Елустондо, 12 - Л. Суарес, 63, Дембеле, 66

Реал Сосьєдад: Рульї - Сальдуа, Елустондо, Морено, Ернандес - Субельдія, Асьєр Ільярраменді (Меріно, 82), Пардо (Сангальї, 82) - Сурутуса (Баутіста, 73) - Оярсабаль, Хуанмі

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Юмтіті, Альба - Роберто, Ракітіч, ​​Рафінья (Бускетс, 57) - Мессі, Л. Суарес, Дембеле (Відаль, 77)

Попередження: Ільярраменді - Юмтіті

Атлетік - Реал - 1:1

Голи: Муньяїн, 32 - Іско, 63

Атлетік: Сімон - Маркос, Іньїго Мартінес, Єра, Берчіче - Р. Гарсія, Беньят (Ріко, 81), Д. Гарсія - Сусаєта, Вільямс (Сан Хосе, 76), Муньяїн (Капа, 54)

Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Іско, 61), Кроос, Себальос (Каземіро, 46) - Бейл (Васкес, 75), Бензема, Асенсіо

Таблиця MyScore.com.ua

У третьому турі чемпіонату Іспанії мадридський Реал здобув домашню перемогу над Леганесом, в який нещодавно перейшов український голкіпер Андрій Лунін.