Реал і Барселона розгромили суперників. Результати матчів чемпіонату Іспанії

24 лютого 2018, 23:49

У суботу, 24 лютого, відбулися чотири матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Реал здобув четверту перемогу поспіль, розгромивши на Сантьяго Бернабеу Алавес. Гості тримали оборону майже цілий тайм, але пропустили за хвилину до кінця основного часу першої половини від Кріштіану Роналду.

Після перерви вже на першій хвилині перевагу мадридців зміцнив Гарет Бейл. Через 15 хвилин дубль оформив Роналду, а перед фінальним свистком Карім Бензема реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок в матчі.

4:0 - Реал наблизився до Атлетіко на відстань чотирьох очок, але "Матрасники" ще мають гру в запасі.

Реал - Алавес 4:0
Голи: Роналду, 44, 61, Бейл, 46, Бензема, 89 (з пенальті)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Начо, Тео Ернандес - Лукас Васкес, Каземіро (Льоренте, 78), Ковачич (Себальос, 71) - Бейл, Бензема, Роналду

Алавес: Пачеко - Алексіс, Елі, Лагуардія, Дуарте - Д. Торрес, Ернан Перес, Гарсія (Медрано, 63), Педраса (Ібаі, 62) - Собріно, Гвідетті (Бургі, 74)

Попередження: Льоренте - Перес, Собріно

Барселона в звітному турі на своєму полі обіграла ще один каталонський клуб - Жирону. Команда Ернесто Вальверде пропустила вже на третій хвилині від Порту, але потім сповна відігралася на супернику. Вже до перерви по дублю оформили Ліонель Мессі і Луїс Суарес, а в другому таймі уругваєць оформив хет-трик, ще один гол забив Пауліньо.

Каталонці впевнено продовжують лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача - мадридський Атлетіко - на десять очок, хоч і мають при цьому на один зіграний матч більше.

Барселона - Жирона 6: 1
Голи: Суарес, 5, 44, 76, Мессі, 30, 36, Коутіньо, 66 - Порту, 3

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке (Вермален, 64), Умтіті, Альба - Дембеле, Ракітіч (Роберто, 77), Бускетс (Пауліньо, 69), Коутіньо - Мессі, Суарес

Жирона: Буну - Рамальо, Еспіноса, Хуанпу - Маффео, Понс, Гранель, Адай (Планас, 46) - Порту (Луїс, 70), Лозано, Б. Гарсія (А. Гарсія, 63)

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, на цьому тижні Барселона зіграла внічию з Челсі в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а Реал в пропущеному матчі чемпіонату Іспанії обіграв Леганес.