Реал у драматичному матчі переміг Манчестер Сіті та вийшов у фінал Ліги чемпіонів — відео

5 травня, 00:35
У фіналі Реал зіграє з Ліверпулем (Фото:Reuters/Carl Recine)

Мадридський Реал переміг у овертаймі Манчестер Сіті з рахунком 3:1 та за підсумками двох матчів вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Після виїзної поразки з рахунком 3:4 Реал першим пропустив і був близьким до поразки в протистоянні, проте наприкінці матчу зумів не тільки зрівняти рахунок, а й забити другий м’яч та перевести гру в овертайм.

У додатковому часі мадридський клуб отримав право на пробиття пенальті, який реалзував Бензема та вивів у підсумку свою команду у фінал.

Реал — Манчестер Сіті 3:1
Голи: Родріго, 90, 90+2, Бензема, 90+5 (пен) — Марез, 73

У фіналі Реал зіграє проти Ліверпуля, який наперердодні вибив з турніру Вільярреал.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 28 травня в Парижі на стадіоні Стад-де-Франс замість петербурзької Газпром-Арени через напад Росії на Україну.