Ліга чемпіонів. Реал програв Манчестер Сіті в домашньому матчі 1/8 фіналу

26 лютого 2020, 23:58

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал із рахунком 1:2 програв на своєму полі Манчестер Сіті.

Перший тайм, в цілому, пройшов в обережній манері, хоча гості мали відразу два моменти для взяття воріт, але Жезус двічі не зумів домогтися успіху.

Свій шанс втратили й господарі, коли Едерсон врятував манкуніанців після удару Бензема. Після перерви Сіті ще частіше загрожував чужим воротам, однак тепер уже мазав Марез.

Тим більш несподіваним виявився гол Реала наприкінці години матчу. Гравці англійської команди помилилися в центрі поля, м’яч опинився у Вінісіуса, який зблизився з воротами, віддав на Іско, а той пробив повз голкіпера.

Манчестер Сіті не заспокоївся в спробах знайти свій гол, і як раз Жезус відновив рівновагу на 78-му оберті секундної стрілки після навісу від де Брейне.

Минуло всього п’ять хвилин, і гості вже самі опинилися попереду. Карвахаль збив у штрафному Стерлінга, а де Брейне реалізував пенальті.

Наставник Реала Зінедін Зідан спробував врятувати гру подвійною заміною, випустивши Йовіча й Васкеса, але вилучення Рамоса на 86-й хвилині перекреслило всі шанси господарів.

Матч-відповідь відбудеться 17 березня на полі англійського клубу.

Реал — Манчестер Сіті 1:2

Голи: Іско, 60 — Жезус, 78, де Брейне, 83 (з пенальті)

Реал: Куртуа — Карвахаль, Варан, Рамос, Ф. Менді - Модріч (Васкес, 84), Каземіро, Вальверде — Іско (Йовіч, 84), Бензема, Вінісіус (Бейл, 75)

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Отаменді, Лапорт (Фернандіньо, 33), Б. Менді - Де Брейне, Родрі, Гюндоган — Марез, Габріел Жезус, Б. Сілва (Стерлінг, 73)

Попереджені: Вальверде, Модріч — Б. Менді