Реал піднявся в зону Ліги чемпіонів. Результати матчів чемпіонату Іспанії

10 грудня 2018, 00:47

Відбулись чотири матчі 15 туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал з рахунком 1:0 на виїзді здолав аутсайдера іспанського чемпіонату Уеску. "Вершкові" забили уже на 8-ій хвилині завдяки голу Гарета Бейла, який скористався пасом Одріосоли та в один дотик відправив м'яч у сітку.

Після такого початку здавалося, що Уесці не уникнути розгрому, однак гол валлійського гравця став єдиним у матчі. Завдяки перемозі Реал піднявся у зону Ліги чемпіонів - на четверте місце чемпіонату.

Справжню гольову феєрію влаштували Ейбар та Леванте, які забили вісім голів на двох, розписавши результативну нічию 4:4. По перемозі також здобули Бетіс та Вальядолід, які обіграли Райо Вальєкано та Реал Сосьєдад відповідно.

Ейбар - Леванте - 4:4
Голи: Енріч, 8, Ескаланте, 57, Шарлес, 61(пен), 65 - Моралес, 59, Робер, 25, Тоно, 75, Майорал, 90+2

Таблиця сайту УПЛ

Напередодні в рамках 15 туру іспанської Прімери Барселона в каталонському дербі перемогла Еспаньйол 4:0, а Валенсія на останніх хвилинах врятувалась у матчі з Севільєю - 1:1.