Реал насилу дотиснув Малагу. Результати матчів чемпіонату Іспанії

25 листопада 2017, 23:45
Сьогодні відбулися поєдинки 13-го туру Ла Ліги

Реал зазнав проблем в домашньому поєдинку проти Малаги незважаючи на забиті три м'ячі.

Вже до 21-й хвилині рахунок був 2:1 на користь королівсього клубу - за Реал відзначилися Бензема і Каземіро, за Малагу - Ролан.

Далі все йшло, здавалося б, за планом вершкових - рівно до 58-ї хвилини. Це Чорі Кастро несподіваним дальнім ударом застав Касіл'ю зненацька і зрівняв рахунок.

Але врятував Реал той, хто і повинен його рятувати - Кріштіану Роналду. Він забив всього другий гол в поточному розіграші чемпіонату, але приніс перемогу, зігравши на добиванні після свого ж незабитого пенальті.

Реал - Малага 3:2
Голи: Бензема, 9, Каземіро, 21, Роналду, 76 - Ролан, 18, Кастро, 58

Реал: Касілов - Карвахаль, Варан, Вальєхо, Марсело - Васкес, Каземіро, Кроос (Т. Ернандес, 81), Іско (Модріч, 62) - Бензема (Майораля, 89), Роналду

Малага: Хіменес - Росалес, Гонсалес, Л. Ернандес, Карлос (Байсс, 36) - Ресио, Адріан - Кеко (Хуанпу, 66), Кастро, Пеньяранда (Бастон, 61) - Ролан